Zásady ochrany osobních údajů

[cs_content][cs_element_section _id=“1″ ][cs_element_layout_row _id=“2″ ][cs_element_layout_column _id=“3″ ][cs_element_text _id=“4″ ][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][/cs_element_section][/cs_content][cs_content_seo]Kdo jsme
Naše webová adresa je: https://www.ha-atto.cz//.
Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme
Komentáře
Po vložení komentáře se uchovává IP adresa a řetězec user agent. Tyto data pomáhají rozpoznávat počítač. Také nám tyto data pomáhají rozpoznávat a detekovat spam.
Pokud používáte službu Gravatar tak vám může poskytnout a anonymní řetězec, který se vytvoří z vaší emailové adresy. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře bude váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost místě vašeho komentáře.
Upload obrazů a Média
V případě že byste nahrávali obrázky na náš web je třeba aby obrázky neobsahovaly vložené data jako například data o poloze. Mohlo by dojít že tato data mohou být přístupné návštěvníkem který si mohou zobrazit například polohu místa fotografie.
Kontaktní formuláře
Uchováváme data pro zpracovávání cenových nabídek, případně data potřebné k prodeji, data pro technické poradenství. Data z kontaktních formulářů jsou zpracovávány výlučně pro zmíněné účely. Data vkládané do kontaktních formulářů mohou být kontrolovány automatickými službami pro ochranu proti spamu.
Cookies
nájdete osobitne v tejto sekcii
Interakce a vložený obsah z jiných webů
Na naše stránky může být přidáván obsah z jiných webových stránek, které se může chovat tak jako kdyby jste navštívily jiný web. Může se jednat například o videa, obrázky, články.
Jak dlouho uchováváme vaše údaje
Komentář a jeho metadata jsou ochovávané na dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů.
Pro uživatele, kterým se registruj na tomto webu, uchováváme data které uvedli při registrovaní. Tyto data může smazat, měnit a zobrazovat administrátor webu a samotný uživatel. Není možné změnit uživatelské jméno.
Jaká máte práva?
Můžete požádat o smazání všech osobních údajů které jsme o vás uchovali. Kromě údajů které jsme povinen uchovávat z právních a bezpečnostních důvodů.
Můžete požádat o exportu osobních údajů, které jsme o vás uchovali pokud jste registrovaný na tomto webu.
Kam posíláme vaše data?
Využíváme automatizované zahraniční služby pro kontrolu spamu. Data které vkládá do komentářů jsou odesílány pro kontrolu spamu. Data vkládané do kontaktních formulářů mohou být také odesílány pro kontrolu spamu.
 
 [/cs_content_seo]