Hydroizolace střech Neoproof

 

Kromě dovozu a prodeji materiálu a poradenství se také zabýváme také hydroizolací plochých střech.

Pracujeme ze špičkovými materialmi které jsou technologicky velmi vyspělé, materiály jsou certifikované od renomovaných zkušebních institucí, mají nezávislé zkoušky na životnost materiálu, s materiály máme několik leté zkušenosti.


Neoproof® Polyurea – za více než 5 let co se věnujeme dovozu materiálů jsme prošli několik materiálů pro hydroizolaci střech. Neoproof® Polyurea je modifikovaný dvousložkový polyuretan a představuje špičku a novou generaci hydroizoláčního materiálu pro ploché střechy. Extrémní odolnost, UV stabilita, vysoká elasticita, vysoká odrazivost slunečního záření a nízká cena extrémně odolné membrány ….

Více informací o materiálech najdete zde

Máme několik leté zkušenosti s aplikací a zkušený tím. Poskytujeme poradenství a školení aplikačním společnostem, samozřejmě nemáme recept na všechny problémy při hydroizolacích, pokud náš materiál není vhodný doporučime radeji jiné konkurenční řešení ….

 

Naše produkty jsou vhodné pro

Hydroizolace plochých střech a renovace starých hydroizolací 

Hydroizolace Neoproof® je vhodná pro nové střechy ale také pro renovaci starých plochých střech.

Vlastnosti:

  • Velmi dlouhá životnost
  • Nadčasový materiál
  • Odraz UV záření a zabránění přehřívání interiéru

 

 

Ochranné nátěry bitumenových membrán

Produkty Neoproof® se dají použít jako ochranné řešení bitumonových membrán, případně PVC membrán pro prodloužení životnosti.

Nátěry PUR a PIR stříkaných izolaci

Neoproof® jsou extrémně odolné nátěry a dlouhodobá ochrana PUR stříkané pěny vůči slunci, ale také vůči vodě a vlhkosti. Říká že stříkaná pěna je od 4cm hydriozolační samozřejmě musí materiál do svých 4cm nabírat vodu pokud není chráněn, vlhkosť a voda predstavuje problém v podobe snížení tepelně izolačních vlastností. 

Kontakty: 
tel: 776 025 470  –  Daniel Had
mail: hydro@ha-atto.cz

 

 

Vyplňte formulář níže a v nejbližší možné době se Vám ozveme